neděle 15.9.2019

Zimní stadion Slaný - od 17:00 hod.

HK Lev Slaný  HK Lev Slaný  -  HC Rakovník   HC Rakovník

Napsáno dne: 11. 09/2019

neděle 8.9.2019

přípravný zápas

Zimní stadion Rakovník - od 17.30 hod.

HC Rakovník​  HC Rakovník - HC Slovan Louny HC SLOVAN LOUNY

Napsáno dne: 29. 08/2019

čtvrtfinále play-off

středa - 20.2.2019 - zimní stadion Mělník - od 18:30 hod.

HC Junior Mělník   HC Junior Mělník - HC Rakovník    HC Rakovník

sobota - 23.2.2019 - zimní stadion Rakovník - od 17:30 hod.

HC Rakovník    HC Rakovník - HC Junior Mělník  HC Junior Mělník

Záznam  2.čtvrtfinále  Play-off KLM 2019   (celý zápas)

Zkrácený záznam je zde

Poděkování za čin fair play Martina Tolknera

neděle - 24.2.2019 - zimní stadion Mělník

HC Junior Mělník   HC Junior Mělník - HC Rakovník    HC Rakovník

Napsáno dne: 20. 02/2019

neděle 17.2.2019

Zimní stadion Rakovník - od 17:30 hod.

HC Rakovník  HC Rakovník - HC Příbram HC Příbram

Záznam celého zápasu

Zkrácený záznam je zde

Výborný konec. A teď play off

Rakovník - V krajské lize mužů čekal hokejisty Rakovníka těžký úkol. V posledním kole základní části museli bezpodmínečně vyhrát nad Příbramí, a pokud se chtěli vyhnout v play off neoblíbeným Černošicím, pak museli v základní hrací době. Po výborném výkonu se jim to povedlo vysoko 6:1, čímž svého soupeře dostali mimo boje o titul.

Hned ve třetí minutě měli domácí při přesilovce obrovskou šanci, ale Okegawa po přihrávce Hegenbarta netrefil zcela prázdnou branku. Hosté vyzkoušeli Burgra několika pokusy většinou od modré čáry, ale v 8. minutě měl po chybě domácí obrany velkou šanci Mikeska, z mezikruží střílel těsně mimo branku. Na začátku desáté minuty přišla chvíle domácího Macháčka. Jeho první nadějný pokus ještě gólman Kodad vyrazil, ale rakovnický útočník poté vystihl rozehrávku obránců a ze stejného místa se napodruhé nemýlil – 1:0. Ve 14. minutě hráli domácí oslabeni, ale Mikeš získal puk, vyslal do úniku Kratochvíla a ten prudkou ranou zvýšil na 2:0. Hosté vystřídali gólmana, Kodada nahradil Vávra. Poté si Příbramští vyzkoušeli půlminutovou přesilovku pět na tři, ale domácí je nepustili do žádné šance.

Do druhé třetiny nastoupili hosté mnohem aktivněji a hned v její první minutě musel Burgr likvidovat šanci Matouše. O minutu později již kapituloval, když Mikeska z úhlu zavěsil přímo pod břevno – 2:1. Vyrovnat mohl po úniku Beneš, ale mířil nad branku. Ve 31. minutě hráli domácí přesilovku a tu po deseti vteřinách využili. Nekvinda získal puk a švihem jej poslal na branku. Brankář jej neudržel v lapačce a puk doslova doskákal o centimetry za brankovou čáru – 3:1. Hosté otevřeli hru a domácím se naskýtaly šance na rychlé brejky. Jenže v jejich koncovce selhali.

Jestli hosté pomýšleli při nástupu do třetí třetiny na zdramatizování zápasu, pak po necelé minutě bylo jasno. Nejprve se v čase 40:33 prosadil prudkou ranou podruhé v utkání Macháček a o devatenáct vteřin později fantastickou přihrávkou zpoza vlastní branky vysunul Vlk do úniku Hegenbarta a ten zvýšil na 5:1. Výsledek pečetil v 55. minutě při přesilové hře dělovkou od modré Vlk – 6:1.Po závěrečném hvizdu rozhodčího mohla v domácím táboře vypuknout radost z postupu do play off. V něm změří Rakovničtí síly s Mělníkem. Hraje se na dva vítězné zápasy. První je na programu ve středu 20. února v Mělníku, druhý v sobotu 23. února v Rakovníku a případný třetí zápas hned v neděli 24. února opět v Mělníku.

Napsáno dne: 11. 02/2019

Podporují nás